Author: a***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect, thank you very much
Color: Piano Color

14 inch
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 185 g |
| Length | 35 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2312263262644086 |
Author: a***u
Date:
Review: Perfect, thank you very much
Color: Piano Color
Author: t***3
Date:
Review: lovely and light yo wear beautiful fit.
Color: Piano Color
Author: m***2
Date:
Review: havent worn yet..cant wait 2 wear it.
Color: Piano Color
Author: s***a
Date:
Review: Very nice wig, love it
Color: Coffee Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.