Author: k***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it 🥰🥰 my favourite
Color: Rose Red | 3 photo(s)

14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 175 g |
| Length | 36 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25011602232342412 |
Overall Rating: 4.75/5
Author: k***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it 🥰🥰 my favourite
Color: Rose Red | 3 photo(s)
Author: S***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality i love it I recommend it
Color: Ombre | 3 photo(s)
Author: e***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really cute,I love it
Color: Ombre
Author: m***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice product i like
Color: Rose Red