Author: i***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: perfect
Color: Black Brown

14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 166 g |
| Length | 36 cm |
| Crown | 54 cm |
| SKU | sb25031526217222566 |
Author: i***b
Date:
Review: perfect
Color: Black Brown
Author: a***3
Date:
Review: great quality really well done
Color: Black Brown
Author: D***s
Date:
Review: very natural.. happy with purchase!!!!
Color: Black Brown
Author: l***7
Date:
Review: Love this, it fits really well and looks so real
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.