
14-Inch Lenovo Business Office Laptop, High-Performance Ultralight Notebook For Home And Study, Yineng P14H N100, 8GB RAM, 256GB SSD, With Adapter
Price and availability
Memory
8GB
CPU Model
Intel Others

8GB
Intel Others
| Charger | Include a charger |
| Material | ABS |
| Features | Fast Charging |
| Condition | New |
| Additional installation costs | Refer to the product details page |
| Color | Silver |
| Brand | Lenovo |
| Screen Size Range | 14" - 14.9" |
| Screen Size | 14.0" |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Family | N Series |
| CPU Generation | Other |
| GPU Brand | Intel |
| GPU Model | Intel Integrated |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | Windows 11 |
| Laptop Type | Ultrathin Laptops |
| GPU Memory | 8GB |
| HDD Type | SSD |
| Memory Type | DDR4 |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | Power Adapter |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se25080621771122588 |
Brand Name: Lenovo
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Lenovo-sc-014138194.html
About: Lenovo is a global technology company founded in China with operations in 180 markets. Focusing on global development, Lenovo has established a diverse corporate culture and operating model in the industry, serving more than 1 billion users around the world. As a trusted global leader in the tech industry, Lenovo helps customers grasp tomorrow's technology and change today's world.
Quality: 9657660 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.