Author: n***.
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice, did not expect such quality.
Color: Burgundy

14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 165 g |
| Length | 34 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb2501075975910585 |
Overall Rating: 4.67/5
Author: n***.
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice, did not expect such quality.
Color: Burgundy
Author: p***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: great quality item!!!!!!!!
Color: Brown
Author: a***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The quality the length is just wow
Color: Burgundy | 1 photo(s)
Author: l***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so cute looks amazing
Color: Burgundy