Author: h***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: LOVE IT. WOULD DEFINITELY RECOMMEND IT
Color: SNatural | 1 photo(s)


150Density 13*4
20 inch
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Lace Front Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Medium Wigs |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Curl | Straight Hair |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 200 g |
| Crown | 55.88 cm |
| Length | 50.8 cm |
| SKU | sb2402014879004357 |
Overall Rating: 4.77/5
Author: h***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: LOVE IT. WOULD DEFINITELY RECOMMEND IT
Color: SNatural | 1 photo(s)
Author: v***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: cutee love it dhhehebrbebebrbr
Color: SNatural | 1 photo(s)
Author: x***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Veryyy cutsie, worthhh the price so shocked!! Good length (longer than 20inch I think) lace good, reinstalled twice!!
Color: SNATURAL/30 | 1 photo(s)
Author: S***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Cute enough 💕
Color: SNatural | 3 photo(s)