Author: M***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really pretty wig and the hair is super soft and pretty 🤩
Color: Brown Ombre
30 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | HD Lace Wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | HD Lace |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4 |
| Net Weight | 240 g |
| Length | 76.2 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb25060420998506038 |
Author: M***u
Date:
Review: Really pretty wig and the hair is super soft and pretty 🤩
Color: Brown Ombre
Author: M***a
Date:
Review: Beautifull. Nice. Guality.
Color: Brown Ombre
Author: d***0
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Brown Ombre
Author: n***1
Date:
Review: Good quality, happy with purchase but may not fit a large head
Color: Brown Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.