Author: n***5
Date:
Review: nice one very soft and beautiful it's nice
Color: SNatural

150Density 13*1
8 Inch
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Afro Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Curl | Kinky Curly |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 120 g |
| Crown | 56-59 cm |
| Length | 20.32 cm |
| SKU | sb2311017312394230 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 550052 people said the quality is very good!
Author: n***5
Date:
Review: nice one very soft and beautiful it's nice
Color: SNatural
Author: d***0
Date:
Review: very very nice
Color: SNatural
Author: n***5
Date:
Review: good quality good quality I have received it thanks so much it's soft and beautiful I will recommend to shop in your shop again I will buy for myself again thank you
Color: SNatural
Author: j***0
Date:
Review: very beautiful wig, 💯 % human hair wig, very soft and easy to wear
Color: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.