Author: @***—
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really long and hard fall out a lot but it’s looks really nice
Color: Silver
24 inch
| Composition | 100% Polyamide |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | HD Lace |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4 |
| Net Weight | 340 g |
| Length | 80 cm |
| Width | 30 cm |
| Diameter | 30 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2311285611232053 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: @***—
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really long and hard fall out a lot but it’s looks really nice
Color: Silver
Author: l***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: lovely wig, after a wash and cut looks very natural. i don’t wear wigs anymore but this was a good one :)
Color: Silver | 1 photo(s)
Author: h***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: elle est gonflée à l’arrivée il vous faut un peigne chauffant sinon bonne qualité je recommande
Color: Black
Author: 8***v
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Best wig ever! Looks real and easy to puton
Color: Silver | 2 photo(s)