Author: a***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Item received thank you very much. I love this so much that I just can't believe it. it is just as it's in the picture, very beautiful.
Color: Brown

14 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*3*1 |
| Net Weight | 160 g |
| Length | 36 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2305236571022221 |
Author: a***7
Date:
Review: Item received thank you very much. I love this so much that I just can't believe it. it is just as it's in the picture, very beautiful.
Color: Brown
Author: b***d
Date:
Review: Looks very natural 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Color: Brown
Author: b***6
Date:
Review: Nice wig,love the length and colour. it's true to colour
Color: Brown
Author: p***6
Date:
Review: hope o like it when it comes on time I can't
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.