Author: m***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice lace good volume
Color: Blue | 2 photo(s)
28 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | HD Lace Wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Green |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Lace |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 200 |
| Lace Area | 13*2.5 |
| Net Weight | 320 g |
| Length | 71 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2303235875780888 |
Overall Rating: 4.80/5
Author: m***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice lace good volume
Color: Blue | 2 photo(s)
Author: k***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: omg pls get this the quality is amazing it literally looks real
Color: Orange | 2 photo(s)
Author: e***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect wig for cosplay (could also be used on a daily basis).
Color: Orange | 3 photo(s)
Author: l***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: beautiful wig, which I use everyday to take pictures with
Color: Black | 3 photo(s)