Author: B***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Preciosas uñas igual a las imágenes
Color: Multicolor

Almond
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Short |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Summer |
| Style | French |
| Nail Shapes | Almond |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Thanksgiving Day |
| Height | 1 cm |
| Length | 1.36 cm |
| Width | 0.65 cm |
| SKU | sb25052004048802465 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: B***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Preciosas uñas igual a las imágenes
Color: Multicolor
Author: k***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ładne i krótkie
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Author: e***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Topissime 💕💕💕💕💕💕💕💕
Color: Multicolor | 1 photo(s)