Author: m***0
Date:
Review: Älskar denna så fin precis som på bild
Färg: Rosa

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Vikt | 130 g |
| Längd | 30 cm |
| Krona | 58.5 cm |
| SKU | sb2307113101103034 |
Author: m***0
Date:
Review: Älskar denna så fin precis som på bild
Färg: Rosa
Author: l***e
Date:
Review: Otroligt fin färg men riktigt dålig kvalitet.
Färg: Rosa
Author: t***a
Date:
Review: Jätte realistisk, kände mig as snygg i den även fast de bara var för skojs skull jag använde den
Färg: Rosa
Author: j***v
Date:
Review: En fantastiskt fin peruk, mycket realistisk. Ganska tunn men det gör bara att den ser mer äkta ut. Luggen får man korta lite men det är enkelt. Färgen är så fin, ljusrosa som på bilden, eventuellt något ljusare.
Färg: Rosa
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.