Author: a***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This was a hit I use it for a friends party
Color: Purple

12 Inch
| Composition | 100% Acetate |
| Material | High Temperature Fiber |
| Color | Purple |
| Curl | Straight Hair |
| Heat Tolerence | 80 |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Length | 30 cm |
| Width | 20 cm |
| Diameter | 30 cm |
| Net Weight | 160 g |
| SKU | sb2409236065681988 |
Author: a***n
Date:
Review: This was a hit I use it for a friends party
Color: Purple
Author: i***1
Date:
Review: very pretty, wig. easy to style
Color: Purple
Author: U***a
Date:
Review: Love this wig, very nice qualiry
Color: Purple
Author: C***1
Date:
Review: Nice wig! Perfect for a custom😂
Color: Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.