Author: k***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Väldigt bra för priset
Färg: Rosa
12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Vikt | 130 g |
| Längd | 30 cm |
| Krona | 54 cm |
| SKU | sb2405094716755244 |
Author: k***7
Date:
Review: Väldigt bra för priset
Färg: Rosa
Author: n***i
Date:
Review: تتوووووووووووووووو
Färg: Pianofärg
Author: s***d
Date:
Review: Jätte fint
Färg: Pianofärg
Author: i***m
Date:
Review: Super fin och super bekväm
Färg: Ombre lila
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.