Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Magnifique et fais très naturel
Color: Grey

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 102 g |
| Length | 31 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb251230165237054927990 |
Author: m***2
Date:
Review: Magnifique et fais très naturel
Color: Grey
Author: m***8
Date:
Review: Is eine Super Perücke auch verstellbar
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.