Author: o***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really beautiful and looks like the image
Color: Piano Color

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 130 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2405242652471421 |
Author: o***9
Date:
Review: Really beautiful and looks like the image
Color: Piano Color
Author: s***i
Date:
Review: Good Quality, does the job
Color: Piano Color
Author: a***e
Date:
Review: very satisfying..
Color: Piano Color
Author: S***6
Date:
Review: Loved
Color: Piano Color
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.