Author: A***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love it!!!!!!!!!!!!!!
Color: Black
12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 130 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2306176019066601 |
Author: A***2
Date:
Review: love it!!!!!!!!!!!!!!
Color: Black
Author: e***3
Date:
Review: beautiful 😍❤️ it does looks good
Color: Black
Author: r***e
Date:
Review: mum loves this
Color: Black
Author: s***x
Date:
Review: Excellent for fancy dresss
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.