Author: o***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Es muy chulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaqsaaaaaaaaa
Color: Gold

12 Inch
| Material | Protein Filament |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 140 g |
| Length | 30.72 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb260319174708359535255 |
Author: o***n
Date:
Review: Es muy chulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaqsaaaaaaaaa
Color: Gold
Author: M***ì
Date:
Review: Troppo sintetica, calotta enorm
Color: Gold
Author: n***s
Date:
Review: Cabelo macio, mas no topo, na ligação não é muito perfeito
Color: Grey
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.