Author: j***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really good for storing my nail decorations
Color: Pink
Size: one-size

| Material | Plastic |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Square |
| Style | Simple |
| Festivals | New Year |
| Color | Clear |
| Batteries Included | No |
| Height | 8 cm |
| Length | 4.2 cm |
| Width | 8 cm |
| SKU | sb2305041522009554 |
Author: j***9
Date:
Review: Really good for storing my nail decorations
Color: Pink
Size: one-size
Author: m***m
Date:
Review: very very small,not recommended
Color: Pink
Size: one-size
Author: m***n
Date:
Review: super organizér 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Pink
Size: one-size
Author: j***3
Date:
Review: ideal para guardar decoraciones de uñas pequeñitas,no entran muchas en cada compartimento,pero las metes en los demás espacios,si compras varios los puedes enganchar
Color: Clear
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.