Author: j***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really good for storing my nail decorations
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek

| Material | Plastic |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Square |
| Style | Simple |
| Festivals | New Year |
| Color | Clear |
| Batteries Included | No |
| Höjd | 8 cm |
| Längd | 4.2 cm |
| Bredd | 8 cm |
| SKU | sb2305041522009554 |
Author: j***9
Date:
Review: Really good for storing my nail decorations
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek
Author: j***1
Date:
Review: Material bom
Färg: Genomskinlig
Storlek: En-Storlek
Author: m***m
Date:
Review: very very small,not recommended
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek
Author: m***n
Date:
Review: super organizér 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.