Author: 3***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good
Color: Coral Pink

Almond
| Material | ABS |
| Color | Coral Pink |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Spring |
| Style | Y2K |
| Festivals | New Year |
| Length | 3 cm |
| Width | 1.6 cm |
| SKU | sb2401086048839338 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: 3***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good
Color: Coral Pink
Author: f***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: me encanta, amo las uñas asi y estas son ideales
Color: Coral Pink
Author: E***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Bro bad
Color: Coral Pink | 1 photo(s)
Author: L***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ongles vraiment top pose nickel 👌🏽 je recommande
Color: Coral Pink