Author: a***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Lovley dinos. Easy to use, lasts on for days.
Color: Multicolor

10Pcs
| Material | Paper |
| Pattern Type | Animal |
| Type | Sticker |
| Color | Multicolor |
| Height | 0.5 cm |
| Length | 12 cm |
| Width | 6.8 cm |
| SKU | sb2405256698463911 |
Author: a***i
Date:
Review: Lovley dinos. Easy to use, lasts on for days.
Color: Multicolor
Author: m***g
Date:
Review: Totally love this product! It’s genius
Color: Multicolor
Author: s***8
Date:
Review: Cuki kis tetkók
Color: Multicolor
Author: j***3
Date:
Review: super dzieci zadowolone
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.