Author: i***e
Date:
Review: I'm ordering this for the second time because it really works. Don't expect instant miracles, but with consistent and long-term use, the effect is real.
Size: one-size
100patches
| Material | Non-woven Fabric |
| Size | one-size |
| Target Use Body Part | Waist |
| Type | Patches |
| Length | 6 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 5 cm |
| SKU | sb25071033220915558 |
Author: i***e
Date:
Review: I'm ordering this for the second time because it really works. Don't expect instant miracles, but with consistent and long-term use, the effect is real.
Size: one-size
Author: s***8
Date:
Review: Exactly as described, good quality. I had ordered another batch after the initial purchase was delivered. Great value for money, considering the current market prices
Size: one-size
Author: J***0
Date:
Review: I hope it’s a great and effective way to help me to lose weight and get out my fat
Size: one-size
Author: s***n
Date:
Review: very good 👍
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.