Author: l***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looks like im a photo, maybe has a bit more red undertones
Color: Multicolor | 1 photo(s)
10 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 130 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2412148244925764 |
Overall Rating: 4.70/5
Author: l***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looks like im a photo, maybe has a bit more red undertones
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Author: r***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good fit really comfortable similar to picture
Color: Multicolor
Author: 3***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good I think it will be great for my mother in law
Color: Multicolor
Author: 3***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like it. Good quality for the price.
Color: Multicolor