Author: 3***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Absolutely fantastic quality love it
Color: Multicolor
10 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 120 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2412139400032338 |
Author: 3***6
Date:
Review: Absolutely fantastic quality love it
Color: Multicolor
Author: m***g
Date:
Review: Lovely
Color: Multicolor
Author: p***e
Date:
Review: I absolutely love it, I needed to trim the fringe but that’s personal choice. It even comes with a net to keep your own hair, out of the way. Will probably be ordering a few more wigs, now I know how good they are.
Color: Multicolor
Author: k***8
Date:
Review: Love the wig, giving me more choice when I go out.
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.