Author: j***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Well all l can say is wow. Fantastic value for the price paid. Looks better than the photo. Recommended
Color: Grey
10 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 170 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2408012874708820 |
Overall Rating: 4.60/5
Author: j***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Well all l can say is wow. Fantastic value for the price paid. Looks better than the photo. Recommended
Color: Grey
Author: l***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This was too big for me but I do have a small head
Color: Grey
Author: k***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really good item
Color: Grey
Author: S***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Got a fancy dress party soon so looks great
Color: Grey | 1 photo(s)