Author: l***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice hair, looks very natural
Color: Black

10 Inch
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 97 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2401038287970792 |
Author: l***1
Date:
Review: nice hair, looks very natural
Color: Black
Author: a***n
Date:
Review: Love this wig and the quality is good
Color: Black
Author: k***8
Date:
Review: Good quality for price
Color: Black
Author: m***s
Date:
Review: Satifaite, semblable a la description , facile à placer
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.