Author: n***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I recommend the wig is amazing and good quality
Color: Brown
10 Inch
| Material | Protein Filament |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 118 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2207079961242635 |
Author: n***a
Date:
Review: I recommend the wig is amazing and good quality
Color: Brown
Author: 3***2
Date:
Review: Very nice and good quality
Color: Brown
Author: s***8
Date:
Review: Good!
Color: Brown
Author: a***9
Date:
Review: l love it so beautiful
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.