Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: looking good .easy to work .
Color: Grey

From
128GB
256GB
4GB
8GB
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | IPS LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25042552256394663 |
Author: m***7
Date:
Review: looking good .easy to work .
Color: Grey
Author: m***s
Date:
Review: I’m happy
Color: Grey
Author: n***7
Date:
Review: nice
Color: White
Author: k***y
Date:
Review: It works well and fast. My son loves it very much 👍
Color: Grey
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.