Author: r***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I purchased again bc it’s really nice and natural I’ve been in a car accident and lost my hair and this wig give me my happiness back
Color: Brown | 3 photo(s)

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2209295067577539 |
Overall Rating: 4.81/5
Author: r***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I purchased again bc it’s really nice and natural I’ve been in a car accident and lost my hair and this wig give me my happiness back
Color: Brown | 3 photo(s)
Author: b***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Is cute and very good for this price , has a lot of volume
Color: Rust Brown | 2 photo(s)
Author: b***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Such nice quality! And lovely colour too
Color: Rust Brown | 2 photo(s)
Author: C***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality, just like the picture?! Pls likeeee
Color: Rust Brown | 1 photo(s)