Author: z***i
Date:
Review: The cut helps make it look natural
Color: Brown


26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 220 g |
| Length | 66 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25061835506416052 |
Author: z***i
Date:
Review: The cut helps make it look natural
Color: Brown
Author: k***y
Date:
Review: Nice, it's very beautiful and I like that the fringe is as long as it is in the picture, except on one side is shorter 💀 but im thinking maybe I just got a bad product..however is just a small part that's cut shorter and you can easily hide it, wish it was normal tho. Also the head size I would recommend it for a smaller head, but you can kinda make it work for a bigger head like mine too
Color: Black Brown
Author: n***0
Date:
Review: Beautiful swaggy super realistic love love
Color: Black Brown
Author: S***o
Date:
Review: Great wig. I really like. Thank you
Color: Black Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.