Author: K***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: perfect
Color: Rust Brown


32 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Rust Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 230 g |
| Length | 80 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25042564824467996 |
Author: K***o
Date:
Review: perfect
Color: Rust Brown
Author: c***e
Date:
Review: pretty wig, nice blondey brown colour but very long
Color: Rust Brown
Author: ˚***˚
Date:
Review: the wig is too small
Color: Rust Brown
Author: A***a
Date:
Review: Parrucca perfetta per il cosplay di Feyre
Color: Rust Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.