Author: K***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: perfect
Färg: Rostad brun


32 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Rust Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Vikt | 230 g |
| Längd | 80 cm |
| Krona | 58 cm |
| SKU | sb25042564824467996 |
Overall Rating: 4.57/5
Author: K***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: perfect
Färg: Rostad brun
Author: s***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلو
Färg: Rostad brun
Author: ˚***˚
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: the wig is too small
Färg: Rostad brun
Author: A***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Parrucca perfetta per il cosplay di Feyre
Färg: Rostad brun | 1 photo(s)