Author: M***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: im very happy with the product it will be amazing for my cosplay!
Color: Grey


28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 245 g |
| Length | 72 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2409189706266540 |
Author: M***a
Date:
Review: im very happy with the product it will be amazing for my cosplay!
Color: Grey
Author: i***i
Date:
Review: Very cute, kinda shiny but almost perfect for a cosplay I'm doing.
Color: Grey
Author: h***1
Date:
Review: very good thank you
Color: Grey
Author: l***a
Date:
Review: Such a nice wig! I’m pleasantly surprised
Color: Grey
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.