Author: j***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good very nice perfec
Color: Multicolor

1 Cartoon Button
| Material | PET |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| Height | 0.2 cm |
| Length | 12 cm |
| Width | 7 cm |
| SKU | sb260326131658985628369 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: j***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good very nice perfec
Color: Multicolor