Author: g***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful gems. Have ordered for a get together with friends and we are having a festival theme so these will be great.
Color: Pink
Size: one-size

| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Pink |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 1 cm |
| Width | 8.5 cm |
| Length | 8.5 cm |
| SKU | sb2406045066816356 |
Author: g***y
Date:
Review: Beautiful gems. Have ordered for a get together with friends and we are having a festival theme so these will be great.
Color: Pink
Size: one-size
Author: d***a
Date:
Review: Gorgeous face sticker.
Color: Pink
Size: one-size
Author: e***0
Date:
Review: perfect rhinestones just like picture
Color: Pink
Size: one-size
Author: 3***8
Date:
Review: Nice shinny :) love it ! :)
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.