Author: 3***7
Date:
Review: I love it is so so beautiful thanks shein I will order more💙💙💙💙💙💙🫶🫶🫶🫶🫶❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💕💕💕💕💕💋💋💋💋💕💕❤️❤️❤️💓💓💓💓💓💓
Color: Multicolor


12 Inch
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 140 g |
| Length | 32 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2311285675092539 |
Author: 3***7
Date:
Review: I love it is so so beautiful thanks shein I will order more💙💙💙💙💙💙🫶🫶🫶🫶🫶❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💕💕💕💕💕💋💋💋💋💕💕❤️❤️❤️💓💓💓💓💓💓
Color: Multicolor
Author: d***r
Date:
Review: Amazing, really nice. Not cheap looking.
Color: Multicolor
Author: c***7
Date:
Review: parrucca particolare ma fatta molto bene, ha gli elastici posteriori per poterla fissare con cura. la frangia è un po' lunga ma meglio lunga che corta.
Color: Multicolor
Author: Z***b
Date:
Review: 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.