Author: h***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good as always with shein orders! Would recommend!
Color: Pink


10 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 140 g |
| Length | 28 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2409263810322117 |
Author: h***i
Date:
Review: Very good as always with shein orders! Would recommend!
Color: Pink
Author: 4***7
Date:
Review: Beautiful and well fitted wig so nice to wear thanks shein _
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.