Author: y***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really cool me and my friend cosplayed mikan and nagito
Color: Purple


28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Purple |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 270 g |
| Length | 71 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2208094518980398 |
Author: y***i
Date:
Review: really cool me and my friend cosplayed mikan and nagito
Color: Purple
Author: N***a
Date:
Review: cute af wig. Purchased it for a cosplay of akiko yosano if she had long hair and tbh it’s good for the price
Color: Purple
Author: k***i
Date:
Review: It looks really cute, I love it sm. it looks a lil flat on your hair but nothing too big
Color: Purple
Author: M***m
Date:
Review: super good quality amazing
Color: Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.