Author: g***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it 🥰 I was afraid that the wig would be of poor quality, I was afraid for nothing, it looks very realistic and beautiful❤️
Color: Burgundy | 3 photo(s)
28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 253 g |
| Length | 73 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2301019126615617 |
Overall Rating: 4.81/5
Author: g***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it 🥰 I was afraid that the wig would be of poor quality, I was afraid for nothing, it looks very realistic and beautiful❤️
Color: Burgundy | 3 photo(s)
Author: d***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I loved the wig so muchh
Color: Burgundy | 1 photo(s)
Author: i***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love this wig !! the net it comes with doesn't collect alot of hair tho so may need own , but wig itself comes with parts to make it fit your head !
Color: Gold | 1 photo(s)
Author: g***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this is straightened out but i love it
Color: Black Brown | 2 photo(s)