Author: 4***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Geat item I’m happy with my purchase thank you ☺️
Color: Natural Black


24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Not Heat Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 235 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2401278557770870 |
Author: 4***7
Date:
Review: Geat item I’m happy with my purchase thank you ☺️
Color: Natural Black
Author: n***n
Date:
Review: I really love it long and nice it changes the look very good quality ❤️❤️❤️
Color: Brown
Author: e***3
Date:
Review: Brilliant items so nice will make great Christmas gifts
Color: Brown
Author: P***s
Date:
Review: Even better quality than I expected — highly recommended.
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.