Author: 7***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: comme dans mes attentes , très bien
1 Set
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Chemical Fiber |
| Eyelashes Style | Cat Eye Lashes |
| Number of Lashes | 1Pair |
| Special Selling Point | Magnetic |
| Type | Full Strip Lashes |
| Diameter | 1.7 cm |
| Package dimensions | 6.5 cm |
| Eyelashes Length | 14.5 cm |
| SKU | sb25073068840787010 |
Brand Name: MAGEFY
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/MAGEFY-sc-0141892428.html
Quality: 2000780 people said the quality is very good!
Author: 7***1
Date:
Review: comme dans mes attentes , très bien
Author: 4***3
Date:
Review: ماعجبوني طول كثير ىقصار من عند العين ماحبيتهم
Author: s***i
Date:
Review: جميل
Author: 4***5
Date:
Review: Ogólnie wszystko fajnie tylko nie układają się ładnie z łukiem oka
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.