Author: h***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: helps with my knee highly recommended
Color: Multicolor
Size: 1pcs

1pcs
| Material | Latex |
| Color | Multicolor |
| Target Use Body Part | Knees |
| Type | Patches |
| Length | 6 cm |
| Width | 6 cm |
| Height | 3 cm |
| SKU | sb2411171424911616 |
Author: h***3
Date:
Review: helps with my knee highly recommended
Color: Multicolor
Size: 1pcs
Author: p***a
Date:
Review: Very useful ointment for painful joints and knees
Color: Multicolor
Size: 1pcs
Author: +***4
Date:
Review: Super hot
Color: Multicolor
Size: 1pcs
Author: i***i
Date:
Review: works great so far
Color: Multicolor
Size: 1pcs
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.